Breaking News
You are here: Home / Google / NAGŁÓWKI W TOP STORIES Z INFORMACJĄ O AUTORZE I TREŚCI NEWSA
NAGŁÓWKI W TOP STORIES Z INFORMACJĄ O AUTORZE I TREŚCI NEWSA

NAGŁÓWKI W TOP STORIES Z INFORMACJĄ O AUTORZE I TREŚCI NEWSA

W grudniu 2019 roku Google zapowiedział zmianę wyglądu nagłówków w Top Stories. Miały one otrzymać więcej miejsca, a także umożliwić pojawienie się kilku nagłówków jeden na drugim, przy czym każda historia powinna mieć swoją własną, oddzielną karuzelę (News Carousel).

Zmiany te można teraz zobaczyć na żywo: Google wyświetla już nagłówki newsów w Top Stories uzupełnione o informacje o autorach i tekst opisu. Zmiany nie są jeszcze widoczne w wynikach wyszukiwania w polskim Google. Aby strona internetowa pojawiła się w Top Stories, nie musi pojawiać się w Google News.

Google zmienił teraz wybór wyników Newsów, więc teoretycznie teraz każda strona może pojawić się w Google News. Muszą one jednak spełniać kryteria wyboru Google, których niestety możemy się teraz jedynie domyślać, ponieważ nie zostały (i zapewne nie zostaną) oficjalnie ogłoszone. Wiemy tylko tyle, że na pewno istnieje ścisły związek między jakością treści i ogólną reputacją strony internetowej, a szansami na pokazywanie się w Google News i Top Stories.

About admin

Leave a Reply

Scroll To Top