Breaking News
You are here: Home / Google / SITE LINKS – SZANSA NA LEPSZY CTR I WIĘKSZY TRAFFIC Z GOOGLE
SITE LINKS – SZANSA NA LEPSZY CTR I WIĘKSZY TRAFFIC Z GOOGLE

SITE LINKS – SZANSA NA LEPSZY CTR I WIĘKSZY TRAFFIC Z GOOGLE

Google nie dla wszystkich stron internetowych wyświetla site-linki (linki witryny) w wynikach wyszukiwania. Aby zwiększyć szansę na wyświetlanie site-linków, należy zwrócić uwagę na przejrzystą architekturę informacyjną strony. Site-linki są dodatkowymi linkami do określonych segmentów serwisu, które Google wyświetla dla niektórych stron w wynikach wyszukiwania.

Site-linki wskazują na określone podstrony, które Google uważa za istotne dla danego zapytania. Site-linki zwiększają obszar wyników wyszukiwania zajmowanych przez twój serwis, a tym samym przyciągają więcej uwagi i więcej kliknięć. Jednak nie każda strona może korzystać z tego mechanizmu. Są one generowane automatycznie, przez algorytm. W celu zwiększenia prawdopodobieństwa generowania sitelinków, należy zwrócić uwagę na uporządkowaną strukturę strony internetowej i prosty oraz jasny podział informacji.

Wyjaśnił to Johannes Müller w Webmaster-Hangout 10 stycznia 2020 (https://lnkd.in/g8pneqP) . Według niego ważne są na przykład wymowne i jednoznaczne nagłówki i tytuły stron. W zależności od rodzaju zapytania wpisanego w Google, algorytmowi łatwiej będzie dobrać odpowiednie site-linki, powiedział Müller.

About admin

Leave a Reply

Scroll To Top